Dyrektor Szkoły

Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

Czasopismo od 1994 roku wspiera kadrę kierowniczą oświaty w realizacji codziennych zadań, wdrażaniu zmian i reform oświatowych. Wyjaśnia, jak rozumieć prawo. Wyznacza wysokie standardy zarządzania placówkami.

Image is not available

Dyrektor Szkoły

Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej

Czasopismo jest regularnie czytane przez tysiące dyrektorów szkół i przedszkoli, przedstawicieli organów prowadzących i nadzoru pedagogicznego, nauczycieli, wykładowców akademickich, edukatorów. Jest przyjacielem i doradcą.

Image is not available
Arrow
Arrow
Slider
Dyrektor Szkoły 11/2017

Dyrektor Szkoły 11/2017

11 2017Znamy laureatów tegorocznego Konkursu organizowanego przez redakcje czasopism „Dyrektor Szkoły” i „Przed Szkołą”. Super Dyrektorem Szkoły został Jerzy Maduzia z Zespołu Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Laur Super Dyrektora Przedszkola przyznano Jolancie Kosczielny z Przedszkola nr 48 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, osobom wyróżnionym oraz wszystkim dyrektorom, których społeczność szkolna, a także przedstawiciele organizacji i instytucji związanych z oświatą, zdecydowali się zgłosić do naszego konkursu, wyrażając tym samym uznanie dla ich dokonań.... więcej

Sprawdź

Co wyróżnia Dyrektora Szkoły

Praktyczna pomoc

Praktyczna pomoc

Wsparcie w rozwiązywaniu codziennych problemów dyrektorów szkół więcej

Dostęp do niezbędnej wiedzy

Dostęp do niezbędnej wiedzy

Prawo, zarządzanie i finanse oświatowe w jednym miejscu więcej

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Dzięki współpracy z wybitnymi ekspertami-praktykami więcej

Tradycja i nowoczesność

Tradycja i nowoczesność

Nowoczesne pismo o ponad 20-letniej tradycji więcej

Dodatkowe korzyści z prenumeraty

Kalendarz ścienny i biurkowy

Wraz z prenumeratą otrzymasz 2 kalendarze dyrektora szkoły, ścienny oraz biurkowy, a w nich m.in. harmonogram zadań dyrektora szkoły, przypomnienia o najważniejszych terminach. 

Plakaty, gazetki, dodatki

Kilka razy w roku do numeru „Dyrektora Szkoły” dołączane są różnego rodzaju materiały dodatkowe: gazetki dla rodziców z poradami dotyczącymi wychowania dzieci, plakaty do powieszenia, np. na szkolnym korytarzu oraz dodatki tematyczne szerzej prezentujące wybrane zagadnienie.

Rabat na publikacje i szkolenia

Prenumeratorom przysługują rabaty na zakup publikacji oświatowych Wolters Kluwer oraz na udział w Kongresie Edukacja i Rozwój.

20% rabatu na przedłużenie prenumeraty!

20% rabatu na przedłużenie prenumeraty!

Naszym stałym Czytelnikom oferujemy wznowienie prenumeraty w preferencyjnej cenie, udzielając 20% rabatu.

Zamów prenumeratę czasopisma

e.Dyrektor Szkoły

e.Dyrektor Szkoły

e.Dyrektor Szkoły

Nowoczesna forma dostępu do specjalistycznych informacji i artykułów z możliwością wyszukiwania tekstowego, drukowania i prezentacji. Funkcje włączania trybu pełnoekranowego i powiększania strony podnoszą komfort czytania, a niższa cena niż wersji papierowej przekonuje wielu czytelników do użytkowania obu form.

Sprawdź

Polecamy

Czasopismo „Przed Szkołą”

Czasopismo „Przed Szkołą”

Czasopismo kierowane do kadry kierowniczej przedszkoli oraz osób odpowiedzialnych za edukację wczesnoszkolną. Prezentuje w nowatorski sposób specyfikę edukacji elementarnej. Stanowi kompendium wiedzy dotyczącej polityki edukacyjnej oraz praktyki zarządzania w oświacie, uwzględniając specyfikę pracy z dziećmi w młodszym wieku szkolnym. Razem z „Dyrektorem Szkoły. Miesięcznikiem kierowniczej kadry oświatowej” jest niezbędnym wsparciem dla każdego dyrektora w jego codziennej pracy.

Sprawdź

Konkurs Super Dyrektor

Konkurs Super Dyrektor

Konkurs Super Dyrektor

Celem konkursu jest wyłonienie i ukazanie szerszemu środowisku edukacyjnemu dyrektorów liderów, którzy szukając nowych pomysłów i stosując pionierskie metody, łączą w swych działaniach profesjonalizm skutecznych menedżerów, wychowawców i nauczycieli. Kandydatów mogą zgłaszać indywidualnie bądź grupowo m.in.: pracownicy placówki oświatowej, uczniowie, rodzice, pracownicy organu prowadzącego, organu nadzoru pedagogicznego, organizacji i instytucji współpracujących ze szkołą.

Sprawdź