Pytania (FAQ) - Prenumerata LEX Reader

Co to jest LEX Reader?

LEX Reader to bezpłatna aplikacja pozwalająca w przyjazny sposób czytać czasopisma na urządzeniach mobilnych (tablet) i stacjonarnych (PC/Laptop). Czytnik zapewnia przejrzysty i funkcjonalny podział stron przeglądanych lub czytanych czasopism. Daje możliwość zaznaczanie fragmentów tekstu z pomocą zakładek, podświetlania wybranych fragmentów i dodawania do nich notatek. Dzięki aplikacji praca z tekstem jest łatwa i wygodna. Więcej informacji na temat aplikacji znajdziesz również w przewodniku dostępnym na http://www.lexreader.profinfo.pl.

Jakie są zalety prenumeraty LEX Reader?

LEX Reader to doskonałe rozwiązanie dla preferujących e-czytanie. To doskonała propozycja dla czytelników, którzy chcą zapoznawać się z kolejnymi numerami czasopism na urządzeniach mobilnych (tablet) i stacjonarnych (PC/Laptop). Więcej informacji na temat aplikacji znajdziesz również w przewodniku dostępnym na http://www.lexreader.profinfo.pl/.

Skąd pobrać aplikację LEX Reader?

Bezpłatną aplikację LEX Reader możesz bezpłatnie pobrać przez stronę http://www.lexreader.profinfo.pl/pobierz.html, bezpośrednio ze sklepu Google Play (dla urządzeń z systemem Android) lub AppStore (dla urządzeń z systemem operacyjnym iOS).

Pytania (FAQ) - Prenumerata elektroniczna

Jakie są korzyści z prenumeraty czasopism online?

Wiele praktycznych funkcji ułatwiających czytanie, wygodny dostęp bez względu na miejsce i czas, atrakcyjna cena prenumeraty i dostęp do bazy archiwalnej wybranych czasopism od stycznia 2011 r. (dotyczy wybranych tytułów). Szczegóły znajdują się w opisie każdego czasopisma w tym miejscu.

W jaki sposób i kiedy jest wysyłana prenumerata?

Prenumerata jest wysyłana listem ekonomicznym przez Pocztę Polską. Wysyłka numeru następuje nie później, niż ukazanie się czasopisma na rynku.

Jak uzyskam dostęp do zamówionych wersji elektronicznej czasopisma?

Na wskazany przez siebie e-mail otrzymasz login i hasło wraz z prośbą o dokończenie procesu rejestracji do zakupionego produktu w Serwisie Logowania Wolters Kluwer w ciągu 48 godzin (dni robocze).

Czym jest prenumerata elektroniczna (online)?

Prenumerata elektroniczna to wygodny dostęp do czasopisma na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego (tablet, telefon komórkowy). Prenumerata online zapewnia praktyczne funkcjonalności ułatwiające czytanie oraz dostęp do numerów bez względu na miejsce i czas.

Pytania (FAQ) - Czytelnia Czasopism on-line

Czym jest Czytelnia Czasopism on-line?

To dostęp do czasopism prawniczych Wolters Kluwer SA oraz innych wydawnictw za pośrednictwem Internetu. Wszystkie materiały zgromadzone w Czytelni zapisano w formacie PDF. Do ich przeglądania konieczne jest zainstalowanie darmowego oprogramowania Adobe Acrobat Reader. Pliki PDF nie zawierają całych numerów czasopism, lecz pojedyncze publikacje (artykuły, glosy, komentarze, analizy czy felietony). Wydawnictwo publikuje tylko te materiały, do których uzyskało zgodę autora na publikację w formie elektronicznej.

Jak korzystać z Czytelni Czasopism on-line?

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową instrukcją na http://czytelniaonline.pl/pdf/pomoc_czytelniaonline.pdf

Jak sprawdzić zawartość Czytelni Czasopism on-line przed zakupem dostępu?

Wystarczy wejść na stronę http://www.czytelniaonline.pl i zapoznać się z bogatymi zasobami publikacji prawniczych tego serwisu.

Pytania (FAQ) - Prenumerata papierowa

Jak zamówić prenumeratę czasopisma?

Można tego dokonać na tej stronie w naszej księgarni internetowej lub telefoniczne pod numerem 22 535 80 72.

W jaki sposób i kiedy jest wysyłana prenumerata?

Prenumerata jest wysyłana listem ekonomicznym przez Pocztę Polską. Wysyłka numeru następuje nie później, niż ukazanie się czasopisma na rynku.

Czy ponoszę dodatkowo koszty wysyłki?

Nie. Prenumerata jest wysyłana na koszt Wydawnictwa.

Co zrobić, jeśli egzemplarz do mnie nie dotarł?

Jeśli czasopismo nie dotarło w ciągu 14 dni od ukazania się na rynku, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Można to zrobić drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 801 04 45 45 lub 22 535 88 00.

Czy muszę pamiętać o przedłużeniu prenumeraty?

Umowa prenumeraty dla konsumentów (klientów indywidualnych) zawierana jest na określony okres (najczęściej 12 miesięcy). Prenumeratę w takim przypadku należy przedłużyć.

Dla instytucji i podmiotów gospodarczych oferowana jest prenumerata w formie odnawialnej lub terminowej. Przy umowie odnawialnej nie trzeba pamiętać o przedłużeniu prenumeraty. Szczegóły dot. prenumeraty odnawialnej dostępne są na www.czasopismo.profinfo.pl/regulamin Przy umowie terminowej prenumeratę należy przedłużyć.

Czy prenumeratę można zamówić w dowolnym momencie roku? Czy muszę zamawiać na rok kalendarzowy?

Prenumeratę można zamówić w dowolnym momencie, zaczynając od dowolnego numeru czasopisma.

Chcę zmienić adres doręczania czasopisma, jak to zrobić?

O zmianie adresu doręczenia prenumeraty należy powiadomić Dział Obsługi Klienta drogą e-mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną: 801 04 45 45, 22 535 88 00.

Moja firma/instytucja kupuje prenumeratę przez firmy kolporterskie. Czy są tam dostępne wasze tytuły?

Tak, sprzedaż czasopism Wolters Kluwer w prenumeracie dla firm i instytucji prowadzą firmy kolporterskie: Kolporter, Ruch i Garmond.

Czy mogę zakupić pojedyncze numery i egzemplarze archiwalne?

Tak. Można tego dokonać na tej stronie w naszej księgarni internetowej lub telefoniczne pod numerem 22 535 80 72.

Please publish modules in offcanvas position.