XVI edycja Konkursu im. Profesora Michała Kuleszy na najlepszą rozprawę doktorską oraz pracę magisterską

Ogłoszenie o XVI edycji Konkursu im. Profesora Michała Kuleszy na najlepszą rozprawę doktorską oraz pracę magisterską, dotyczące ustroju i działalności samorządu terytorialnego, organizowanego przez Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. i Redakcję „Samorządu Terytorialnego”

Wydawca i Redakcja miesięcznika „Samorząd Terytorialny” ogłaszają XVI doroczny Konkurs o nagrodę im. Profesora Michała Kuleszy na najlepszą rozprawę doktorską oraz szczególnie wyróżniającą się pracę magisterską, traktujące o różnych aspektach decentralizacji terytorialnej i w tym kontekście – o problemach ustroju administracyjnego Państwa oraz organizacji i działalności władz lokalnych i regionalnych.

XX edycja Konkursu Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. i Redakcji miesięcznika „Przegląd Prawa Handlowego” na najlepsze prace magisterskie z dziedziny prawa handlowego rozstrzygnięta

Komunikat jury

dotyczący wyników XX edycji konkursu organizowanego przez Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. i Redakcję miesięcznika „Przegląd Prawa Handlowego” na najlepsze prace magisterskie z dziedziny prawa handlowego, obronione w roku akademickim 2016/2017.

MDDP&OSF Tax Everest - ogólnopolski konkurs prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego

MDDP oraz Ośrodek Studiów Fiskalnych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika wspólnie zorganizowali konkurs, którego celem jest wyróżnienie najlepszych autorów prac magisterskich z zakresu prawa podatkowego w roku akademickim 2017/2018. Partnerem konkursu jest Wolters Kluwer Polska, a "Przegląd Podatkowy" objął wydarzenie patronem medialnym.
Szczegółowe informacje i terminy przesyłania prac zobacz na stronie taxeverest.pl.

Ogłoszenie o X edycji Konkursu „Przeglądu Sądowego”

Wolters Kluwer Polska Sp z o.o. oraz Redakcja „Przeglądu Sądowego” ogłaszają dziesiątą edycję Konkursu na książkę prawniczą najbardziej przydatną w praktyce wymiaru sprawiedliwości, wydaną w 2017 r. 
Zapraszamy do zgłaszania i nadsyłania opracowań zasługujących na wyróżnienie w terminie do 15.10.2018 r.

Szczegółowe informacje i Regulamin Konkursu tutaj.

Please publish modules in offcanvas position.