Praca 4.0 Zawirowanie czy nowa era? – zapraszamy na kongres HR

Pandemia i wynikające z niej zmiany na rynku pracy stawiają pracodawców, a zwłaszcza działy HR w zupełnie nowej sytuacji. Doświadczenia ubiegłego roku, zmiany legislacyjne i rozwiązania, które powstały w ostatnich miesiącach będą głównymi tematami piątej edycji konferencji organizowanej przez Konfederację Lewiatan (11-15 lutego 2020 r.).

HRevolution 2021 — Remote Edition już 11 lutego!

Dzisiejsi liderzy stoją w obliczu ciągłych wyzwań cyfrowych i organizacyjnych. Muszą nie tylko być na bieżąco z nowymi technologiami, ale także dobrze rozumieć ich wpływ na rynki, organizacje, konkurencyjność, klientów i pracowników. Branża HR musi być przygotowana na postępujące zmiany. Dla Czytelników "Personelu Plus" kod zniżkowy na udział w konferencji!

Nie lekceważcie zdrowego umysłu

Jeszcze nigdy nie byliśmy tak bezpieczni, czując tak wiele zagrożeń. Mamy co jeść, w co się ubrać, gdzie mieszkać. Osiągnęliśmy najwyższy w historii ludzkości poziom materialnego bezpieczeństwa. A jednak jesteśmy przytłoczeni ogromem zagrożeń. Dzisiejszy dramat rozgrywa się w naszych głowach. Jak na dłoni widać przepaść pomiędzy dobrostanem fizycznym a mentalnym. Czy 2020 r. będzie punktem zwrotnym? Przedstawiamy fragment tekst Igora Bokuna opublikowanego w styczniowym „Personelu Plus” (1/2021).

Strona 1 z 38

Please publish modules in offcanvas position.