PersonelPlus 10 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 37 Mind mapa z październikowego "Personelu Plus" (10/2020) obrazuje wyzwania w tworzeniu strony kariery, która dla wielu kandydatów jest miejscem pierwszego kontaktu z organizacją. Co to znaczy, że strona jest "dobra"? Od czego zacząć pracę nad nią i kogo w to zaangażować? Jakie aspekty uwzględnić i po co? Czy to faktycznie jest element budowania marki pracodawcy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w październikowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

mind map PersonelPlus 9 2020 SRODEK str 49 Mind mapa z wrześniowego "Personelu Plus" (9/2020) obrazuje wyzwania związane z wdrażaniem w organizacjach kultury doceniania. Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Jak doceniać autentycznie? Jaka jest w tym rola przełożonego? Jakie są główne funkcje doceniania w pracy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo we wrześniowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Warto pamiętać, że docenianie ma moc! Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 8 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 45 Mind mapa z sierpniowego "Personelu Plus" (8/2020) obrazuje wyzwania związane z obecnością na rynku pracy pracowników 50+. Jakie stereotypy odnośnie zatrudniania Silversów funkcjonują w naszych głowach? Jakie są zalety dojrzałych pracowników? Jak walczyć z zawoalowaną dyskryminacją? Jak właściwie kształtować politykę zarządzania różnorodnoścą ? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w sierpniowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 7 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 43 Mind mapa z lipcowego "Personelu Plus" (7/2020) obrazuje wyzwania związane z budowaniem marki pracodawcy, tak by firma była pracodawcą z wyboru. Jak tego dokonać? Czy w czasach dużej niepewności biznesowej jest to w ogóle możliwe? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w lipcowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 6 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 41 Mind mapa z czerwcowego "Personelu Plus" (6/2020) obrazuje plusy i minusy związane z zarządzaniem w hierarchicznych i bardziej płaskich organizacjach. Którym firmom łatwiej przychodzi dostosowywanie się do zmian? Czy faktycznie struktura organizacyjna ma tu znaczenie czy bardziej sposób zarządzania, kultura organizacyjna, czy poziom zaufania panujący w firmie? Zmiana struktur zarządzania to proces długotrwały, trudny i wielowymiarowy, podobnie jak zmiana kultury organizacyjnej. Ten wysiłek ma jednak sensWięcej na ten temat przeczytają Państwo w czerwcowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 5 2020 SRODEK mindmapa Mind mapa z majowego "Personelu Plus" (5/2020) obrazuje wyzwania związane z wdrażaniem sprzedaży w formie omnichannelu. Jak z sukcesem wdrożyć strategię omnichannelową i zarządzać klientem w środowisku wszechkanałowym? Jak zrozumieć relacje zachodzące między kanałami? Jak skutecznie motywować siły sprzedaży i likwidować silosy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w majowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 4 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 39 Mind mapa z kwietniowego "Personelu Plus" (4/2020) obrazuje wyzwania związane z zatrudnianiem cudzoziemców. Jak z głową zarządzać międzynarodowymi zespołami? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak przygotować organizację i pracowników do takiej współpracy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w kwietniowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 3 2020 light 51 Mind mapa z marcowego "Personelu Plus" (3/2020) obrazuje wyzwania związane z procesem budowania zaufania w biznesie. Badania wskazują, że zaufanie jest podstawą dobrobytu i relacji międzyludzkich. Elementem, bez którego trudno iść dalej w wyznaczonym kierunku. Na czym się skoncentrować? Od czego zacząć? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w marcowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy na mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

mind map 02 2020 PersonelPlus 2 2020 Mind mapa z lutowego "Personelu Plus" (2/2020) obrazuje wyzwania związane z procesem rekrutacji. W większości branż jest to twardy orzech do zgryzienia. Coraz więcej wagi przykłada się do doświadczeń kandydata i pracownika, zwraca się również uwagę na podstawy: kulturę organizacyjną, budowanie dobrych relacji, poczucia bezpieczeństwa i zaufania… Więcej na ten temat przeczytają Państwo w lutowym numerze. Kluczowe elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy na mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 1 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 55 Mind mapa ze styczniowego "Personelu Plus" (1/2020) obrazuje wyzwania związane z budowaniem candidate/employee experience (CX/EX). Czym jest CX/EX, jak się za ten proces zabrać, jakich wyzwań się spodziewać, na czym się skupiać i dlaczego w ogóle warto podejmować działania w tym zakresie? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w styczniowym numerze. Kluczowe elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy na mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

Strona 1 z 3

Please publish modules in offcanvas position.