PersonelPlus 1 2021 mindmapa Mind mapa ze styczniowego "Personelu Plus" (01/2021) obrazuje wyzwania przed jakimi stanęli liderzy w pandemicznej rzeczywistości. Jak wpłynęło to na przywództwo? Jak skutecznie zarządzać podwładnymi pracującymi zdalnie? Jak zadbać o własną motywację do działania w świecie, który kompletnie się zmienił? Jak budować swoje zaangażowanie i motywację do działania, by być opoką dla innych? Więcej o przywództwie w nowej normalności przeczytają Państwo w styczniowym numerze. Wybrane elementy tego "labiryntu" przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 12 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 53 Mind mapa z grudniowego "Personelu Plus" (12/2020) obrazuje (po)pandemiczne wyzwania dla HR-u . To był wyjątkowy rok na przestrzeni dotychczasowej historii zarządzania. Świat wywrócił się do góry nogami. Z jakimi nowymi wyzwaniami przyszło się nam mierzyć i z czym wchodzimy w 2021 r.? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w grudniowym numerze. Wybrane elementy, których doświadczyliśmy, a także to co nas dalej czeka przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 11 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 37 mind mapa Mind mapa z listopadowego "Personelu Plus" (11/2020) obrazuje wyzwania w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Jak firmy definiują pojęcie talentu? Jakie działania rozwojowe w tym obszarze się sprawdzają? Jakimi cechami powinien się talent wyróżniać? Jak talenty pracowników pomnażać, a nie zakopywać? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w listopadowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 10 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 37 Mind mapa z październikowego "Personelu Plus" (10/2020) obrazuje wyzwania w tworzeniu strony kariery, która dla wielu kandydatów jest miejscem pierwszego kontaktu z organizacją. Co to znaczy, że strona jest "dobra"? Od czego zacząć pracę nad nią i kogo w to zaangażować? Jakie aspekty uwzględnić i po co? Czy to faktycznie jest element budowania marki pracodawcy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w październikowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

mind map PersonelPlus 9 2020 SRODEK str 49 Mind mapa z wrześniowego "Personelu Plus" (9/2020) obrazuje wyzwania związane z wdrażaniem w organizacjach kultury doceniania. Od czego zacząć? Na co zwrócić uwagę? Jak doceniać autentycznie? Jaka jest w tym rola przełożonego? Jakie są główne funkcje doceniania w pracy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo we wrześniowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Warto pamiętać, że docenianie ma moc! Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 8 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 45 Mind mapa z sierpniowego "Personelu Plus" (8/2020) obrazuje wyzwania związane z obecnością na rynku pracy pracowników 50+. Jakie stereotypy odnośnie zatrudniania Silversów funkcjonują w naszych głowach? Jakie są zalety dojrzałych pracowników? Jak walczyć z zawoalowaną dyskryminacją? Jak właściwie kształtować politykę zarządzania różnorodnoścą ? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w sierpniowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 7 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 43 Mind mapa z lipcowego "Personelu Plus" (7/2020) obrazuje wyzwania związane z budowaniem marki pracodawcy, tak by firma była pracodawcą z wyboru. Jak tego dokonać? Czy w czasach dużej niepewności biznesowej jest to w ogóle możliwe? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w lipcowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 6 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 41 Mind mapa z czerwcowego "Personelu Plus" (6/2020) obrazuje plusy i minusy związane z zarządzaniem w hierarchicznych i bardziej płaskich organizacjach. Którym firmom łatwiej przychodzi dostosowywanie się do zmian? Czy faktycznie struktura organizacyjna ma tu znaczenie czy bardziej sposób zarządzania, kultura organizacyjna, czy poziom zaufania panujący w firmie? Zmiana struktur zarządzania to proces długotrwały, trudny i wielowymiarowy, podobnie jak zmiana kultury organizacyjnej. Ten wysiłek ma jednak sensWięcej na ten temat przeczytają Państwo w czerwcowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 5 2020 SRODEK mindmapa Mind mapa z majowego "Personelu Plus" (5/2020) obrazuje wyzwania związane z wdrażaniem sprzedaży w formie omnichannelu. Jak z sukcesem wdrożyć strategię omnichannelową i zarządzać klientem w środowisku wszechkanałowym? Jak zrozumieć relacje zachodzące między kanałami? Jak skutecznie motywować siły sprzedaży i likwidować silosy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w majowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

PersonelPlus 4 2020 SRODEK str 1 120 spady 5mm 39 Mind mapa z kwietniowego "Personelu Plus" (4/2020) obrazuje wyzwania związane z zatrudnianiem cudzoziemców. Jak z głową zarządzać międzynarodowymi zespołami? Na co zwrócić szczególną uwagę? Jak przygotować organizację i pracowników do takiej współpracy? Więcej na ten temat przeczytają Państwo w kwietniowym numerze. Wybrane elementy, na które w tym procesie warto zwrócić uwagę przedstawiamy w mind mapie. Zapraszamy do inspirującej podróży.

Strona 1 z 3

Please publish modules in offcanvas position.