Redakcja

Redakcja

Redaktor Naczelna:
Małgorzata Pomianowska
Malgorzata.Pomianowska@wolterskluwer.com


Redaktor Prowadząca:

Katarzyna Szczepkowska
KSzczepkowska@wolterskluwer.com


Sekretarz Redakcji:
Anna Jakubiec  AJakubiec@wolterskluwer.com
(22) 535 81 26


Dyrektor Marketingu Strategicznego i Analiz
- Rynek Administracji, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Edukacji:
Elżbieta Piotrowska-Albin
Elzbieta.Piotrowska@wolterskluwer.com
(22) 535 80 14


Dyrektor Działu Publikacji Periodycznych:

Klaudia Szawłowska-Milczarek
Klaudia.Szawlowska@wolterskluwer.com
(22) 535 82 19


Kierownik Marketingu Segmentu:

Izabella Kowalska
Izabella.Kowalska@wolterskluwer.com
(22) 535 83 29


Dział Promocji i Reklamy:

Bogdan Brzozowski
Bogdan.Brzozowski@wolterskluwer.com
(22) 535 83 27


Adres Redakcji
:
Wolters Kluwer SA
01-208 Warszawa,
ul. Przyokopowa 33
e-mail: ds@wolterskluwer.pl
(22) 535 81 26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autorzy

Ewa Brańska specjalistka edukacji elementarnej, była redaktorka merytoryczna kwartalnika „Przed Szkołą – Poradnika Dyrektora Przedszkola


prof. dr hab. Anna Izabela Brzezińska
jest kierownikiem Zakładu Psychologii Socjalizacji i Wspomagania Rozwoju w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, członkiem Komitetu Psychologii PAN i Rady Naukowej IBE – Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie, kieruje Zespołem Wczesnej Edukacji w IBE, jest autorką ponad 300 prac z zakresu psychologii rozwoju i edukacji.


Elżbieta Bukowiecka-Górny
jest dyrektorką Publicznego Przedszkola nr 18 im. Kubusia Puchatka w Pile.


dr Danuta Elsner
jest niezależną konsultantką ds. zarządzania oświatą, uczestniczką wielu projektów międzynarodowych i badań oświatowych, autorką, współautorką, redaktorką ponad 350 publikacji w kilku językach, w tym 20 książek, byłą dyrektorką Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Katowicach.


Anna Florek
jest psychologiem, dyrektorką Społecznego Przedszkola Integracyjnego Fundacji CZAS DZIECIŃSTWA, autorką programu edukacyjno-wychowawczego przedszkola „Dziecko w grupie” oraz licznych publikacji na temat integracji i edukacji włączającej, edukacji przedszkolnej i współpracy z rodzicami; współpracuje z instytucjami oświatowymi rządowymi, uczelniami warszawskimi – APS, UKSW, UW oraz organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz edukacji oraz wspólnego wychowywania i nauczania dzieci sprawnych i niepełnosprawnych.


Paulina Gołaska
jest słuchaczką studiów doktoranckich na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, członkiem zespołu ZERO-PIĘĆ Fundacji na rzecz zdrowia psychicznego małych dzieci. Prowadzi zajęcia terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Interesuje się psychopatologią rozwojową oraz psychoterapią dzieci i młodzieży.


Włodzimierz Kaleta
jest prawnikiem i dziennikarzem, publicystą zajmującym się od ponad 30 lat m.in. problematyką związaną z funkcjonowaniem samorządu terytorialnego, oświaty i prawa.


Renata Kluska
jest dyrektorem Przedszkola Miejskiego nr 25 w Gliwicach, edukatorem programu „Nowa szkoła”, ekspertem w awansie zawodowym nauczycieli oraz autorką wielu publikacji w prasie pedagogicznej.


Ewa Kurzak
jest dyrektorką Przedszkola Publicznego nr 5 w Głogowie, w praktyce zawodowej szeroko wykorzystuje technologię informacyjno-komunikacyjną – tworzy interaktywne materiały dydaktyczne, quizy, gry i prezentacje, prowadzi przedszkolną platformę edukacyjną Moodle – Virtual-P.


Zofia Rusek
jest pedagogiem, specjalistką w zakresie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, dyrektorką przedszkola, autorką wielu programów własnych i innowacji pedagogicznych.


dr Ewa Suchecka
jest metodykiem nauczania języka angielskiego.


Dr hab. Krystyna Żuchelkowska
jest profesorem Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, w którym pełni funkcję kierownika Zakładu Pedagogiki Przedszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii.

W celu zamieszczenia ogłoszenia lub reklamy w czasopiśmie  prosimy o kontakt z Biurem Reklamy Wolters Kluwer SA

W celu zamieszczenia ogłoszenia lub reklamy w czasopiśmie prosimy o kontakt z Biurem Reklamy Wolters Kluwer SA

envelope

Biuro reklamy Wolters Kluwer SA

Bogdan Brzozowski
tel. 22 535 83 27 | kom. 728 323 642
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Please publish modules in offcanvas position.