Redakcja

Redakcja

Redaktor Naczelna:
Małgorzata Pomianowska
M.Pomianowska@wolterskluwer.com


Redaktor Prowadząca:

Katarzyna Szczepkowska
K.Szczepkowska@wolterskluwer.com


Sekretarz Redakcji:
Anna Jakubiec
Anna.Jakubiec@wolterskluwer.com
(22) 535 81 26


Dyrektor Marketingu Strategicznego i Analiz
- Rynek Administracji, Pełnomocnik Zarządu ds. Rozwoju Edukacji:
Elżbieta Piotrowska-Albin
Elzbieta.Piotrowska@wolterskluwer.com
(22) 535 80 14


Dyrektor Działu Publikacji Periodycznych:

Klaudia Szawłowska-Milczarek
pl.czasopisma@wolterskluwer.com


Dział Promocji i Reklamy:

Bogdan Brzozowski
Bogdan.Brzozowski@wolterskluwer.com
(22) 535 83 27


Adres Redakcji:

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.
01-208 Warszawa
ul. Przyokopowa 33
e-mail: ds@wolterskluwer.pl
(22) 535 81 26

Autorzy

Prof. Brzezińska Anna Izabella jest kierownikiem Zakładu Psychologii Socjalizacji i Wspomagania Rozwoju w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, członkiem Komitetu Psychologii PAN i Rady Naukowej IBE – Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie

Dębiński Marcin jest pedagogiem i inżynierem. Od ponad 20 lat pracuje z dziećmi, z tego większość jako wychowawca w Społecznym Przedszkolu Integracyjnym w Warszawie. Pasjonat i twórca gier planszowych.

Dr Elsner Danuta jest niezależną konsultantką ds. zarządzania oświatą, uczestniczką wielu projektów międzynarodowych i badań oświatowych, autorką, współautorką, redaktorką ponad 350 publikacji w kilku językach, w tym 20 książek, byłą dyrektorką Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Katowicach.

Garstka Tomasz jest psychologiem, członkiem Klubu Sceptyków Polskich, autorem książki „Psychopedagogiczne mity”, wydanej przez Wolters Kluwer Polska.

Górska Małgorzata jest nauczycielem konsultantem ds. zarządzania oświatą, koordynatorem wspomagania rozwoju szkół Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Handzlik Marta jest prawnikiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizuje się w prawie oświatowym i prawie pracy.

Kaleta Włodzimierz jest prawnikiem, dziennikarzem i publicystą zajmującym się od wielu lat problematyką funkcjonowania samorządu terytorialnego, oświaty i prawa.

Klimowicz Maciej jest front-end developerem, grafik, projektantem i twórcą serwisów internetowych, wieloletnim pracownikiem instytucji publicznych i organizacji pozarządowych.

Piszko Agata jest prawnikiem, kierownikiem wydziału oświaty w starostwie powiatowym, ma długoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zagadnień związanych z polityką oświatową.

Pomianowska Agnieszka jest psychologiem, na co dzień zajmuje się diagnozą i terapią dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Sewastianowicz Monika jest radcą prawnym, redaktor prowadzącą portal www.oswiata.abc.com.pl

Stańczyk Małgorzata jest dziennikarką, ukończyła studia psychologiczne i filozoficzne na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Stróżyński Klemens jest specjalistą w zakresie oceniania szkolnego i zarządzania oświatą, rzeczoznawcą MEN ds. podręczników szkolnych oraz współpracownikiem CKE.

Wrona Joanna jest pedagogiem specjalnym, ekspertem prawa oświatowego w zakresie pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

W celu zamieszczenia ogłoszenia lub reklamy w czasopiśmie  prosimy o kontakt z Biurem Reklamy Wolters Kluwer

W celu zamieszczenia ogłoszenia lub reklamy w czasopiśmie prosimy o kontakt z Biurem Reklamy Wolters Kluwer

envelope

Biuro reklamy Wolters Kluwer

Marta Olczak
tel. 728 323 629
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.